Milyonluk Resim Bitti mi Neden Yayından Kaldırıldı?

/ 24 Aralık 2017 / / yorumsuz
Milyonluk Resim Bitti mi Neden Yayından Kaldırıldı?

FOX ekranlarında inişli çıkışlı bir performans sergileyen yeni nesil bilgi yarışmasından seyirciyi üzen bir haber geldi. Selçuk Yöntem’in sunucu olarak görev aldığı Milyonluk Resim yayından kaldırıldı mı, neden final yaptı, niye bitti? Resim üzerine kurulu bir bilgi yarışması olan programla ilgili son gelişmeler karşınızda.

Bir dönem Büyük Risk ve Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmaları sunduktan sonra FOX’a transfer olan ve burada Milyonluk Resim ile seyirciyle buluşmaya başlayan Selçuk Yöntem’in son projesi pek istenen sonuçları veremiyordu. Reytinglerde çok inişli çıkışlı bir grafik çizen programdan kötü haber geldi. Bir medya sitesinde yer alan habere göre, FOX’un satılmasının ardından Türkiye yönetimi bazı değişiklikler yapmaya karar verdi ve bu kararların arasında kimi programların yayından kaldırılması da bulunuyordu.

Bu kapsamda Milyonluk Resim final kararı aldı ve eldeki bölümlerin yayınlanmasının ardından seyirciye elveda demek için son kez ekranda olacak. Provizyon Medya’nın yapım şirketi olarak görev aldığı yarışmanın yapımcısı Ufuk Coşkun iken genel koordinatör olarak Emre Güler görev alıyordu. Pelin Altun’un uygulayıcı yapımcı olduğu programda Aslıhan Altındağ Torpil yönetmenliği üstlenen isimdi. 12 soruya doğru cevap vermesi halinde yarışmacılar bir milyon liralık büyük ödülü kazanma şansını yakalıyordu.