Mindhunter 2. Sezon Çekilecek mi?

/ 17 Aralık 2017 / / yorumsuz
Mindhunter 2. Sezon Çekilecek mi?

Netflix bünyesinde gösterilen dizilerden biri olan Mindhunter, birinci sezonu ile büyük beğeni toplamış ve puanlama sitelerinde en sevilen yapımlar arasında kendine yer bulmayı başarmıştı. Dikkat çeken hikayesi ve başarılı performansı ile izleyenlerin kalbini fethetmeyi başaran Mindhunter 2. sezon çekilecek mi, dizi yeni sezon onayı aldı mı?

Çevrimiçi ücretli yayın platformu Netflix, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda Mindhunter dizisine ikinci sezon onayı verdiğini resmi olarak açıkladı. Yürütücü yapımcı olarak David Fincher ile Charlize Theron’un görev aldığı dizinin ilk sezonunda başrollerde Holt McCallany ile Jonathan Groff ikilisini izlemiştik. Dizi ilk 10 bölümüyle bu kadar büyük beğeni toplayınca yeni sezon onayının gelmesi zaten beklenen bir gelişme olarak kayıtlara geçmişti.

İlk bölümüyle 13 Ekim 2017’de hayatımıza giren dizinin konusu 70li senelere odaklanıyor. Bir çeşit dönem dizisi olarak karşımıza çıkan Mindhunter, iki FBI ajanının cinayet psikolojisi üzerine çalışmalar yapıp gerçek katillerle yakın ilişkiler kurarak suç bilimine yeni ufuklar kazandırmasını konu alıyor.

Mindhunter 2. Sezon Konusu Belli Oldu

Dizinin ikinci sezonda 1979-81 yılları arasındaki dönemi işleyeceği ve Atlanta Çocuk Cinayetleri olarak da bilinen 28 Afro-Amerikan çocuk ve gencin cinayete maruz kalmasını işleyeceği öğrenildi.