Muro Nerede Çekildi, Film Hangi Şehirde Köyde İlçede Geçiyor?

/ 19 Ocak 2018 / / yorumsuz
Muro Nerede Çekildi, Film Hangi Şehirde Köyde İlçede Geçiyor?

Kurtlar Vadisi dizisindeki karakterlerden birinin macerasını işleyen Muro nerede çekildi? Muro Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine filminin çekimleri hangi şehirde, köyde, ilçede yapıldı? Köy sahneleri, havuz, il ve deniz çekim yerleri hakkında bilgiler.

Zübeyr Şaşmaz’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın kaleme aldığı filmin müziklerini Cem Yıldız yaptı. Oyuncu kadrosunda Mustafa Üstündağ, Şefik Onatoğlu, Eray Türk, Evrim Alasya, Bülent Şakrak, Natalya Bondarenko, Daria Litvinova gibi isimlerin yer aldığı film eğlenceli sahneleriyle dikkat çekiyor.

Muro filminde Olga rolündeki Daria Litvinova ve Anna karakterini canlandıran Natalya Bondarenko da izleyenlerin ilgisini çekmişti. Diğer taraftan Yıldırım karakterine Eray Türk, otobüs muavini rolüne ise Bülent Şakrak can verdi.

Filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak; Muro ile Çeto hapisten çıkar ve devrimi başlatmak için köylerine geri dönerler. Fakat işler hiç de istedikleri gibi gitmez, çünkü evli olduklarını öğrenirler. Gizlice evlendirilen kahramanlarımız sahte eşlerini bulmak için yolculuğa çıkarlar ve bu süreçte başlarına gelmeyen kalmaz.

Muro Filminin Çekimleri Nerede, Hangi Şehirde Yapıldı?

Mustafa Üstündağ’ın başrolde olduğu filmin çekimleri çeşitli şehirlerde ve ilçelerde yapıldı. Ağırlıklı olarak İstanbul’da geçen film için Kayseri şehrindeki İncesu ilçesi, Nevşehir’deki Ürgüp ilçesi, Karahöyük Köyü gibi çekim yerleri de kullanıldı. İstanbul’da setin kurulduğu yerlerden biri de Şile ilçesiydi.