Nefes Nefese Mercan Gerçek Adı Yusuf’un Kardeşi Kimdir Kaç Yaşında?

/ 31 Temmuz 2018 / / yorumsuz
Nefes Nefese Mercan Gerçek Adı Yusuf’un Kardeşi Kimdir Kaç Yaşında?

Başrolde Uğur Yücel, Melisa Şenolsun ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı Star TV’nin büyük bir merakla beklenen yeni dram-aksiyon türündeki dizisi Nefes Nefese’de Yusuf’un kız kardeşi Mercan karakterini kim canlandırıyor sorusunun cevabı seyirciler tarafından merak edilmeye başladı. Nefes Nefese Mercan gerçek adı nedir, Şakir’in ve Afet’in kızı olan karakterin asıl ismi nedir, bu rolü hangi oyuncu canlandırıyor, nereli, kaç yaşında? İşte detaylar..

Berlin, İstanbul, Suriye ve Hatay gibi farklı bölgelerde çekilen ve büyük bir bütçe harcanan dizinin oyuncu kadrosu genişliği ve tecrübeli isimleriyle dikkat çekiyor. Türk dizi ve sinema tarihinin başarılı isimlerinden biri olan Uğur Yücel’i Familya ve İçerde macerasının ardından tekrar ekranda göreceğimiz dizide Mercan rolüne can veren kadın oyuncunun ismi Ezgi Şenler oldu.

Daha önce Bodrum Masalı adlı gençlik dizisinde Aslı rolüne can veren genç oyuncu 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara’da doğdu ve şu an 25 yaşında. Küçük yaştan itibaren sanatın farklı alanlarında eğitimler alan Ezgi Şenler Kanal D’de yayınlandığı dönemde büyük ilgi toplayan Bodrum Masalı adlı dizide Şevval Sam, Timuçin Esen, Dilan Çiçek Deniz, Alperen Duymaz ve Hilmicem İntepe gibi ünlü isimlerle beraber rol almıştı.