Nursel Ergin Kanal D’den Ayrıldı mı Neden Yok Niye Bitti?

/ 14 Ocak 2018 / / 1 Yorum
Nursel Ergin Kanal D’den Ayrıldı mı Neden Yok Niye Bitti?

Son zamanlarda gündüz kuşağında önemli başarılar elde eden sunucu Nursel Ergin Kanal D’den ayrıldı mı? Nursel’le Evin Tadı neden yok, niye başlamadı? Program final mi yaptı, yayından kaldırıldı mı, niçin yayınlanmıyor? Konuyla ilgili bütün detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kanal D’nin sevilen ekran yüzü Nursel Ergin, 12 Ocak 2018 Cuma günü yayınlanan programın ardından bir veda mesajı yayınladı ve yeni haftadan itibaren programının yayınlanmayacağını açıkladı.

Uzun süredir ekranda olan ve kadın kuşağında önemli işler yapmayı başaran Nursel Ergin’in programı 15 Ocak’ta başlayan yeni haftada ekranda olmayacak. Nursel’le Evin Tadı’nın bitmiş olması seyircileri meraklandırdı ve izleyenler sunucu kovuldu mu, program yayından kaldırıldı mı diye merak etmeye başladı.

Fakat durum farklıydı, Nursel Ergin kendi isteğiyle ayrıldığını şu sözlerle anlattı:

Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyurulur.. 7 sezondur aldığım reytinglerde de görüldüğü üzere hakkını vererek, başarıyla yaptığım yemek programıma Kanal D’nin izniyle bu Cuma itibariyle (son veriyorum).
Bu tamamen benim kararımdır! Kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır… Hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum.
7 sezondur yaz dönemi dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum. Şu an da yaptığım programa çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum…
İzleyicilerimden ve basından ricam Kanal D’ninde arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiç bir habere itibar etmemeniz ve inanmamanızdır. Ben çok mutluyum herşey yolunda, biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkımakızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum..

Nursel Ergin Kanal D’den Ayrıldı mı Neden Yok Niye Bitti? (1 Yorum)

  1. ilk başta nursel ergin kovuldu yada program yayından kalktı gibi düşünmüştüm ama kendi isteğiyle final yapmış. kararına saygı duymak lazım. gündüz ekranına renk katıyordu. keşke yayınlanmıyor olmasaydı, program devam ediyor olsaydı.