O Ses Türkiye Yılbaşı Kim Kazandı 2018 Şampiyonu

/ 31 Aralık 2017 / / 2 Yorum
O Ses Türkiye Yılbaşı Kim Kazandı 2018 Şampiyonu

TV8’de bir ekran klasiği haline gelen O Ses Türkiye yine bir yılbaşı programı ile seyirci karşısına çıkıyor. O Ses Türkiye yılbaşı kim kazandı? 2018 O Ses Türkiye şampiyonu hangi ünlü ve jüri üyesi oldu? Programa katılan bütün yarışmacılar ve takımlarla beraber tüm detayları bu yazıda bulabileceksiniz.

Jüri koltuğunda Gökhan Özoğuz, Yıldız Tilbe, Hadise ve Murat Boz’un yer aldığı yapımcılığını ve sunuculuğunu ise Acun Ilıcalı’nın üstlendiği program geçen sezonlarda Show TV ve Star TV’de de ekrana gelmişti. Acun medya ‘nın TV8’i satın almasıyla beraber ekran macerasına burada devam eden program yeni yıl bölümleriyle seyirciyi ekrana kitlemeye başladı ve adeta milenyum çağının yılbaşı eğlencesi haline geldi. Yeni seneye evde giren kitlenin büyük oranı tarafından seyredilen programın özel bölümlerine birbirinden ünlü isimler konuk olup jüri üyelerinden birini seçiyorlar ve bir jüri üyesinin takımı şampiyon olmaya hak kazanıyor. Birinci olan jüri ve ekibi ise yeni yıla güzel bir sürprizle girmiş oluyorlar.

2018 O Ses Türkiye yılbaşı özel programına katılan ünlüler arasında Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun, oyuncu Erkan Petekkaya, Halil Ergün, basketbolcu Kerem Tunçeri, ekran yüzü Defne Samyeli, Pınar Deniz, Gizem Karaca, Tolga Sarıtaş, Bülent Şakrak – Ceyda Düvenci çifti, Seda Bakan, Yılmaz Vural, Özkan Uğur, Zafer Algöz de yer alacak. Diğer taraftan Aleyna Tilki, Sibel Can, Cem Yılmaz ve Ozan Güven’in de konuk olacağı program da birbirinden eğlenceli anlar seyirciyle buluşacak.

Takımlar şu şekilde olacak:

Athena Gökhan Özoğuz: Kerem Tunçeri, Bülent Şakrak-Ceyda Düvenci

Hadise: Pınar Deniz, Gizem Karaca

Yıldız Tilbe: Yılmaz Vural, Tolga Sarıtaş, Erkan Petekkaya

Murat Boz: Halil Ergün, Cenk Tosun, Defne Samyeli

2018 O Ses Türkiye Yılbaşı Şampiyonu Kim Oldu?

2018’de yeni yılda O Ses Türkiye birincisi olan takım Yıldız Tilbe’nin ekibi oldu.

Hadise dördüncü, Murat Boz üçüncü, ikinci Gökhan oldu. Konu hakkında yorumlarınız ve tahminleriniz varsa bizimle paylaşarak bu eğlenceye sizler de ortak olabilirsiniz. Sizce birinciliği kim hak ediyordu, sizin desteklediğiniz kişi şampiyon olup büyük ödülü kazanabildi mi?

O Ses Türkiye Yılbaşı Kim Kazandı 2018 Şampiyonu (2 Yorum)

  1. Yıldız tilbede tolga sarıtaş var tabikide 1.olması cok normal tolga kime gitse o 1. Olurdu eminim