Resimdeki Sevgili Konusu Oyuncuları Kadrosu Show TV

/ 9 Ocak 2018 / / yorumsuz
Resimdeki Sevgili Konusu Oyuncuları Kadrosu Show TV

Show TV ekranlarında televizyonda ilk kez seyirciyle buluşacak olan Resimdeki Sevgili konusu nedir? Resimdeki Sevgili filminin oyuncuları kimler, oyuncu kadrosunda hangi isimler yer alıyor? 9 Ocak 2018 Salı akşamı saat 20’de seyirci karşısına çıkacak olan filmin detayları…

Güzide Balcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu Resimdeki Sevgili filmi Rüya ve kocası Engin’in hikayesini izleyenlere aktarıyor. Sevilen yazar Kemalettin Tuğcu’nun İstenmeyen Adam adlı hikayesinden ekrana uyarlanan yapım dikkat çekici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla ilgi toplamayı başardı.

Engin’in dram dolu öyküsünü işleyen film, izleyenlere zevk alacakları birkaç saat vaat ediyor.

Resimdeki Sevgili Oyuncu Kadrosu

Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında Sarp Levendoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Nur Sürer ve Güler Ökten yer alıyor. Levendoğlu filmde Engin karakterini canlandırırken Akbaşoğulları ise Süreyya’ya hayat veriyor.

Resimdeki Sevgili Filminin Konusu

Başarılı ve son derece ünlü bir cerrah olarak tanınan Engin, eşi Rüya ile beraberken bir saldırıya uğrar ve Engin’in bütün mücadelesine rağmen yara alan karısı kurtulamaz ve Rüya kanlar içinde Engin’in kollarında canını teslim eder. Bu olayın ardından psikolojik bir travma yaşayan Engin’i kan tutmaya başlar. Bu yüzden mesleğini kaybeden Engin, aynı zamanda bütün çevresini de yavaş yavaş kaybetmektedir. İnzivaya çekilme kararı alır. Bu süreçte hayattan kopuk bir şekilde günleri geçerken birden bire bir ışık çıkar karşısına. bu ışığın ismi ise Süreyya’dır. Resimdeki Sevgili filminin önemli bir karakteri olan Süreyya, Engin’i tekrar hayata döndürür.

Her ikisi de inatçı ve fevri olan Engin ve Süreyya zamanla birbirlerine yakınlık duymaya başlarlar. Ancak Engin kısa süre sonra en büyük korkusuyla yeniden yüzleşmek zorunda kalacaktır.