Şahsiyet Dizisi Yakında Puhutv’de

/ 7 Ocak 2018 / / 1 Yorum
Şahsiyet Dizisi Yakında Puhutv’de

Fi Çi Pi kitaplarından uyarlanan ve başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Büşra Develi, Berrak Tüzünataç gibi isimlerin yer aldığı Fi dizisiyle büyük ses getiren internet kanalı puhutv‘nin yeni dizisi Şahsiyet‘e dair detaylar ortaya çıktı. 2018 yılında iki yeni diziyi izleyenlerle buluşturmak isteyen puhutv’nin Şahsiyet dizisinden ilk bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

İntiharcı kod adıyla yayın hayatına hazırlanan ve İlker Kaleli ile Neslihan Atagül’ün başrolde yer alması beklenen diziden sonra kulislere sızan ikinci dizi Şahsiyet’in konusu ve oyuncu kadrosundan ilk isimler belli oldu.

AY Yapım imzası ile seyirciyle buluşması beklenen dizi, ünlü yazar Hakan Günday’ın hikayesinden ekrana uyarlanacak. Böylece Fi’nin ardından bir dizi daha kitap uyarlaması olarak puhutv ekranlarında izleyenlere servis edilmiş olacak.

İlk uzun metrajı vizyona girmek üzere olan Onur Saylak’ın yöneteceği Şahsiyet’in başrol oyuncuları Haluk Bilginer ve Cansu Dere oldu. Son olarak Şebnem Bozoklu ile de el sıkışan projenin cast çalışmaları ise halen devam ediyor. Bir seri katilin hikayesine odaklanan özgün projenin en geç Şubat  ayında sete çıkması bekleniyor.

Haluk Bilginer, Türkiye’nin ilk profesyonel internet dizileri arasında yer almayı başaran ve blutv’de ekrana gelen Masum adlı yapımda başrol olarak karşımıza çıkmış ve çok büyük beğeni toplamıştı. Müzikleri, hikayesi, güçlü kadrosu ile dikkat çeken Masum’un ardından yeni bir web dizisinde boy gösterecek olan Bilginer’in buradaki performansı şimdiden merak konusu oldu bile.

Şahsiyet Dizisi Yakında Puhutv’de (1 Yorum)

  1. şahsiyet dizisinin başrol oyuncuları oldukça dikkat çekici. şahsiyet için oyuncu kadrosu seçimleri de özenli olacaktır diye düşünüyorum. puhutv bu işi iyi yapıyor.