Savaşçı Çeto Kimdir Gerçek Adı Çetin Hangi Oyuncu?

/ 11 Şubat 2018 / / yorumsuz
Savaşçı Çeto Kimdir Gerçek Adı Çetin Hangi Oyuncu?

Limon Film imzası ile her haftanın son günü seyirci karşısına çıkan Savaşçı dizisine Bosna savaşında katil olarak Sırp tarafına yardım etmiş bir karakter dahil oldu. Savaşçı Çeto kimdir, daha önce oynadığı diziler ve filmler neler? Savaşçı Çeto gerçek adı, hangi oyuncu, Çetin rolünü kim oynuyor?

Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Berk Oktay, Fırat Albayram, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin başrol olarak karşımıza çıktığı dizinin yapım şirketi ise İşler Güçler, Bebek İşi, Dudullu Postası gibi önemli projelere de imza atmış olan Limon Film. Geçen sezona damga vuran dizinin yeni sezonunda neredeyse hafta ekibe yeni karakterler dahil oluyor ve her bölümde aksiyon biraz daha artıyor.

Savaşçı dizisinin 11 Şubat 2018 Pazar akşamı yayınlanacak olan 31. bölümünde projeye Çeto adında bir isim daha giriyor. Çeto, Bosna savaşında Müslümanları öldüren en azılı Sırp çetelerinde yer almış, minareye çıkıp ateş ederek çok sayıda Müslümanı öldürmüş bir katil.

Savaşçı Dizisinde Çeto’yu Kim Oynuyor?

Dizide bu rolü Tevfik Erman Kutlu canlandırıyor. 38 yaşında olan oyuncu 1 Ekim 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Son olarak İçerde dizisinde Barbaros rolüne can veren Kutlu bu diziden önce ise yine FOX TV’de ekrana gelen Bana Sevmeyi Anlat dizisinde Kadir Doğulu, Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ ile beraber oynamıştı. Savaşçı Çeto gerçek adı olarak izleyeceğimiz Tevfik Erman Kutlu’nun geçmişte rol aldığı diziler ve filmler arasında Beyaz Gece, Bugünün Saraylısı, Ağır Roman Yeni Dünya, Kayıp Şehir, Hayat Devam Ediyor, Öyle Sevdim ki Seni, Cahide Devekuşunun Açık Evliliği, Kurtlar Vadisi Pusu gibi projeler bulunuyor.