Savaşçı Çiğdem Komutan Öldü mü? Gaye Turgut Diziden Ayrıldı mı?

/ 23 Aralık 2017 / / yorumsuz

FOX TV’de pazar akşamları seyirciyle buluşan Savaşçı dizisinde Çiğdem Komutan öldü mü yoksa yaşıyor mu? Savaşçı Çiğdem şehit oldu mu, fragmanda yaralandığı görünen Gaye Turgut diziden ayrıldı mı, bu haberler neden ortaya çıktı?

Savaşçı Çiğdem Komutan Öldü mü? Gaye Turgut Diziden Ayrıldı mı?

Her pazar günü yeni bölümleri ile FOX ekranlarında seyirciyi televizyon başına kitleyen bir dizi olan Savaşçı’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. İkinci sezonu ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden ve oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli gibi isimlerin yer aldığı Savaşçı dizisinin 24 Aralık 2017 yayın tarihli 26. bölümünde sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Limon Film imzası ile ekrana gelen bir askeri yapım olan Savaşçı dizisine yeni sezonda dahil olan Çiğdem Üsteğmen adlı kadın komutan karaktere hayat veren Gaye Turgut’un diziden ayrılıp ayrılmadığı merak konusu oldu.

Yeni bölüm fragmanında Savaşçı Çiğdem Üsteğmen’in yaralandığını gören seyirciler Savaşçı Çiğdem şehit oldu mu, Gaye Turgut diziden ayrıldı mı, Çiğdem Komutan öldü mü, yaşıyor mu sorularını sormaya başladılar. Silah arkadaşının haykırışlarını ve hareketsiz pozisyonunu gördüğümüzde karakterin hayati durumunun risk altında olduğu söylenebilir fakat ölüp ölmediği konusunda henüz net bir bilgi yok. Savaş temalı dizilerde genelde geri dönüşler çok olur ve öldüğü düşünülen iyi karakterler bir şekilde geri getirilir tekrar canlanır, iyileşirler. Bakalım bu dizide süreç nasıl işleyecek.