Savaşçı Cortes Kimdir Kortez Gerçek Adı CIA Ajanı

/ 11 Şubat 2018 / / yorumsuz
Savaşçı Cortes Kimdir Kortez Gerçek Adı CIA Ajanı

Savaşçı dizisine yeni oyuncular ve karakterler katılmaya devam ediyor. Bu hafta dört yeni oyuncunun dahil olduğu Savaşçı dizisinde birçok istihbarat ağına aynı anda hizmet vererek işlerin karışmasını sağlayan, bir dönem CIA’da da çalışmış olan ajan ve istihbaratçı Cortes’i kim, hangi oyuncu oynuyor? Savaşçı Cortes gerçek adı nedir, Kortez daha önce hangi diziler ve filmlerde oynadı? Kortes asıl ismi ve diğer detaylar bu yazıda.

Geniş ve oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Savaşçı dizisinde her hafta yayınlanan her yeni bölümde heyecan daha da üst düzey bir hal alıyor. Kılıç timinin girdiği amansız mücadele ve kararlı savaş karşısında düşmanlar da her geçen gün daha da çoğalıyor. Yeni sezonun sert düşmanlarından biri de ajan olarak izlediğimiz Cortes oldu.

Geçen hafta pazar akşamı ekrana gelen Savaşçı’nın 30. bölümüyle beraber yapımın kadrosuna dahil olan Charles Carrol, “Cortes” karakteriyle ekrana geldi. CIA ve pek çok yabancı istihbarata aynı anda çalışan, Irak’taki Amerikan Özel Güvenlik Şirketlerini yöneten biridir.