Savaşçı Yeter Kimdir Kadın Asker Astsubay Gerçek Adı

/ 3 Mart 2018 / / yorumsuz
Savaşçı Yeter Kimdir Kadın Asker Astsubay Gerçek Adı

Pazar günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri haline gelen ve Limon Film imzasıyla ikinci sezonda seyirciyle buluşmaya devam eden projede Savaşçı Yeter kimdir, bu rolü hangi oyuncu oynuyor? Savaşçı Yeter gerçek adı asıl ismi, kaç yaşında? Diziye yeni katılan kadın asker astsubay üstçavuş komutan Yeter Alayunt rolünü canlandıran bayan oyuncu kim oldu?

Her hafta yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye çalışan ve hikayede heyecanı bir dakika olsun eksik etmek istemeyen FOX ekranlarının başarılı askeri dizisine 4 Mart 2018 Pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde bir yeni aktris daha katılıyor. Dizide kadın dokunuşlarını yükseltmek isteyen yapım ekibi bu sefer de astsubay üstçavuş rolünü canlandırarak asker kadrosuna komutan olarak hitap etmesi için bir kadın oyuncuyla anlaştı. Fragmandan itibaren izleyiciler Savaşçı Yeter kimdir sorusunu sormaya başladılar.

Kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli gibi birbirinden başarılı isimlerin bir arada olduğu ve kahraman mehmetçiğin yer yer hüzünlü yer yer aksiyon dolu öyküsünü ekrana taşıyan dizide mücadele devam ediyor. Ülkenin düşmanlarına karşı amansız bir yarış içerisine giren kahramanlarımız yeni isimlerle güçlenmeye devam edecek.

Savaşçı Dizisinde Yeter Komutan’ı Kim Oynuyor?

Dizide bu role Öykü Çelik can veriyor. 1987 yılında hayata gelen İstanbul doğumlu oyuncu 31 yaşında. Geride bıraktığımız dönemde Poyraz Karayel, Yeşil Deniz, Selana gibi projelerde de boy gösteren deneyimli oyuncu Bilkent Üniversitesi bünyesinde tiyatro eğitimi almıştı. Savaşçı’da sürpriz bir karakter ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan Çelik daha önce de birçok dizi ve filmde görev almıştı. Öykü Çelik’in geçmişte boy gösterdiği yapımlar arasında Benim İçin Üzülme, Hayat Sevince Güzel, Gönülçelen, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Akasya Durağı gibi projeler bulunuyor.