Sefirin Kızı Kahraman Gerçek Adı Kimdir?

/ 11 Mart 2020 / / yorumsuz
Sefirin Kızı Kahraman Gerçek Adı Kimdir?

Pazartesi akşamları NGM ile O3 Medya imzasıyla Star TV ekranlarında seyirci ile buluşan sevilen dram dizisi Sefirin Kızı Kahraman Boz kimdir sorusu yanıtını buldu. İzleyenlerin heyecanla beklediği Sefirin Kızı Kahraman gerçek adı, bölümün yayınlanması ile birlikte ortaya çıkmış oldu. Geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide karakteri kim hangi oyuncu canlandırıyor, asıl ismi nedir gibi soruların yanıtını birlikte inceleyelim.

Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Doğukan Polat, Uraz Kaygılaroğlu, Özlem Çakar Yalçınkaya, Hivda Zizan Alp, Erhan Alpay gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizi, geçtiğimiz hafta sürprizlerle dolu bir bölümle ekrana geldi. Heyecanın tavan yaptığı dizi, kadroya katılan yeni karakterle seyirciye tatlı bir sürpriz yaptı. Dizilerin ve sinema filmlerinin sevilen oyuncusu Sefirin Kızı Kahraman gerçek adı olarak ekrana dönüş yapmış oldu.

Sefirin Kızı Kahraman Kimdir?

Dizide Kahraman Boz rolüne tecrübeli oyuncu Bülent Şakrak can veriyor. Diziye 12. bölümde dahil olan Bülent Şakrak 16 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 1996 senesinden bu yana oyunculuk ile uğraşan Şakrak, Müjdat Gezen Tiyatrosu ve Kent Oyuncuları gibi önemli yerlerde de görev aldı. Eyvah Eyvah, Eşref Saati gibi yapımlarda oynayan ve Ceyda Düvenci ile evli olan Bülent Şakrak, X Factor adlı yarışmanın da sunuculuğunu üstlenmişti. Arka Sokaklar, İzmir Çetesi, Komedi Türkiye, Son Mektup, Yaktın Beni, Çakallarla Dans, İksir, Çilek, Ayrılsak da Beraberiz, Son Yaz Balkanlar gibi yapımlarda oynayan oyuncunun YouTube kanalı da var.