Sen Anlat Karadeniz Konusu Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

/ 23 Ocak 2018 / / yorumsuz
Sen Anlat Karadeniz Konusu Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

Atv ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanmak üzere yeni bir dizi daha başlıyor. Türkiye’nin kuzeydoğusundan güzel manzaralar da gözler önüne serecek olan Sen Anlat Karadeniz konusu ile henüz yayına girmeden ilgi çekmeyi başardı. Sen Anlat Karadeniz başrol oyuncuları kimlerdir, dizinin oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler bulunuyor? İşte dizinin karakterleri, hikayesi ve diğer bütün detaylar…

Yeni bölümleri ile çarşamba akşamları saat 20’de ekrana gelecek olan dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Yusuf Ömer Sınav ve Emre Kabakuşak üçlüsü oturuyor. Yapımın hikayesini ise senaryo yazarları Nehir Erdem ile Ayşe Ferda Eryılmaz kaleme alıyor.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin Konusu

Henüz 16 yaşında olmasına rağmen bir eve kapatılan ve bu evde 8 yıldır Vedat Sayar’ın karısı olmak durumunda kalan ve her ne kadar bu ilişkiyi istemese de bu zorlu ilişkiden dünyaya gelen çocuğu Yiğit’e inanılmaz çok değer veren Nefes’in hikayesi Sen Anlat Karadeniz dizisinde işlenecek. Bu zorlu 8 sene süresince gece gündüz kocasından şiddet gören ama buna asla boyun eğmeyen Nefes, sürekli kaçma teşebbüsünde bulunsa da defalarca yakalanır ve tekrar şiddete maruz kalmak durumunda bırakılır. Fakat Nefes’in kaderi Tahir Kaleli ile tanışınca değişecektir.

Deli Tahir olarak da bilinen bu adam Karadeniz’de yaşayan bir muhafazakar bir ailenin oğlu olarak hayatını sürdürür. Ailesi bir kum şirketini yönetir fakat Deli Tahir bu şirket için masa başı görev alacağı yerde kum gemilerinde kaptan olarak çalışmayı tercih eder. Yöneticiliği elinin tersiyle itip gemilerin tepesinde makara yağlayan gözü pek ve korkusuz Karadeniz delikanlısı Tahir, İstanbul’a gelince Nefes ile tanışır ve ilk görüşte aşık olur. Tahir, Nefes’in vücudundaki yara izlerini görünce kafasında şimşekler çakar.

Tahir, Nefes’in kocası Vedat’a kadının vücudundaki izleri sorunca Vedat iyice sinirlenir ve Nefes’in parmaklarını kırar. Evde misafirlerin olmasını fırsat bilen çilekeş kadın Tahir’in arabasının arkasına atlar ve kaçar.

Sen Anlat Karadeniz Oyuncu Kadrosu

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncuları arasında İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Ulaş Tuna Astepe’yi görüyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda bu üç isme eşlik eden diğer isimler ise Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman.

Sen Anlat Karadeniz Karakterleri

Dizide Nefes karakterini İrem Helvacıoğlu, Tahir karakterini Ulaş Tuna Astepe, Mustafa rolünü Sinan Tuzcu, Vedat rolünü Mehmet Ali Nuroğlu, Eyşan karakterini Gözde Kansu, Asiye karakterini ise Öykü Gürman canlandırıyor.