Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü Yaşıyor mu Diziden Çıktı mı?

/ 4 Mart 2018 / / yorumsuz
Sen Anlat Karadeniz Mercan Öldü mü Yaşıyor mu Diziden Çıktı mı?

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümünde seyirciyi heyecanlandıran sahneler olacak. Çarşamba akşamlarının lideri olan ve üç sezondur tahtı kimseye vermeyen Diriliş Ertuğrul’a adeta darbe vuran dizide Sen Anlat Karadeniz Mercan öldü mü yaşıyor mu, ölecek mi, diziden çıktı mı, ayrıldı mı? Mercan’a ne oldu?

Dizinin yeni bölüm fragmanında Mercan’ın ölüm ile karşı karşıya kaldığını görüyoruz. Tahir’in yaptıkları yüzünden kendisine zarar veren Mercan’ın ölüp ölmediği seyirciler tarafından merak edilmeye başlandı bile. Dağdevirenler odasında baygın bir şekilde buldukları Mercan’ı apar topar hastaneye kaldırdılar ve hastanenin koridorlarında Tahir’i yakalarından tutup ona hesap sordular. Bu karaktere hayat veren Berfu Benian’ın diziden herhangi bir şekilde ayrılacağına dair henüz bir haber gelmediği için Mercan’ın ölme ihtimalinin düşük olduğunu söyleyebiliriz. Ama yine de en doğru sonucu öğrenmek için en mantıklı seçim yeni bölümü beklemek olacaktır.

Dizide Mercan rolüne can veren Belfu Benian, 1995 senesinde İstanbul’da doğdu. Şu anda 23 yaşında olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi bünyesindeki konservatuvar kapsamında eğitim aldı.