Sen Sağ Ben Selamet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

/ 31 Aralık 2017 / / yorumsuz
Sen Sağ Ben Selamet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Geçiyor?

31 Aralık 2017 Pazar günü saat 21:30’da televizyonda ilk kez Star TV’de yayınlanacak olan Sen Sağ Ben Selamet nerede çekildi? Ersoy Güler’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Sağ Salim serisinden tanıdığımız Burçin Bildik’in yine başrolde olduğu Sen Sağ Ben Selamet hangi şehirde, köyde, ilçede geçiyor?

Yılbaşına sayılı saatler kala Star TV tarafından ekrana sürülen ve izleyenlere güldürü dolu anlar vaat eden Sen Sağ Ben Selamet filminin oyuncu kadrosunda Bildik’in yanı sıra Tuvana Türkay, Ufuk Özkan, Ayçin İnci, Lale Başar gibi isimler de bulunuyor. Macera ve komedi türündeki filmin yapım yılı ise 2016. Filmin konusuna basitçe değinecek olursak ana karakterimiz Selamet aracıyla yolda ilerlerken bir gün müebbet hapis cezası yemiş ama tahliyesine iki gün kala dışarı çıkmış Sansar’ın arabasına gelmesiyle beraber kendini maceranın içerisinde buluyor. Hikayesi ile son derece eğlenceli anlar yaşatacak olan Sen Sağ Ben Selamet nerede çekildi?

Filmin hangi şehirde ve ilçelerde çekildiğine gelecek olursak ağırlıklı olarak Muğla şehrinde ve Marmaris, Dalaman, Köyceğiz ve Patara bölgelerinde gerçekleştiğini söyleyebiliriz. Hapisten salınmasına iki gün kalan Selamet, müebbet hapis yemiş olan Sansar’la beraber cezaevi nakil aracı ile Sivas’a doğru yola çıkar. Fakat yolda trafik kazası geçirirler ve ilginç bir şekilde serbest kalırlar. Bu yolculuk hem kahkaha hem de macera dolu anlara sahne olacaktır.