Şevkat Yerimdar Ludmila Kimdir Gerçek Adı Nereli Yaşı?

/ 16 Şubat 2018 / / yorumsuz
Şevkat Yerimdar Ludmila Kimdir Gerçek Adı Nereli Yaşı?

Cuma akşamları FOX ekranlarında izleyenlerle buluşan Limon Film imzalı güldürü dizisi Şevkat Yerimdar’da Şevkat’in Moldovalı karısı Ludmila’yı hangi oyuncu canlandırıyor? Şevkat Yerimdar Ludmila kimdir, kaç yaşında, memleketi neresi, nereli, asıl ismi ne? Şevkat Yerimdar Ludmila gerçek adı ve daha önce oynadığı diziler ile filmler bu yazıda sizlerle paylaşıldı.

Özgürcan Çevik ile Başak Parlak’ın başrolde olduğu ve aynı adlı sinema filmi serisinden ekrana uyarlanan diziye geçtiğimiz bölümlerde dikkat çeken bir karakter dahil olmuştu. Esin ile Şevkat’in her geçen gün daha da büyüyen ve efsane haline gelen aşkı evlilik ile zirveye ulaşacaktı ki bir anda Şevkat’in başka bir kadın ile evli olduğu öğrenildi. Bir süre önce kimliğini kaybeden dizinin ana karakteri bilmediği karısını bularak bu evliliğe nokta koyup Esin ile muradına erebilmek için elini taşın altına koydu. Uzun uğraşlar sonucunda Şevkat’in karısı olan karakterin Ludmila olduğu ortaya çıktı ama işler bununla da bitmedi.

Aksilik üstüne aksilik yaşayan ana karakterlerimiz yine evlenemedi çünkü her seferinde başka bir problem meydana geldi. Güçlü oyuncu kadrosu ve komik hikayesi ile cuma akşamları izleyenleri ekrana bağlayan Şevkat Yerimdar Ludmila gerçek adı ne olduğu, yani bu karakteri hangi oyuncunun canlandırdığı da merak konusu oldu. Güzelliği ile dikkat çeken kadını hangi aktris canlandırıyor, nereli ve kaç yaşında gibi bütün soruların yanıtlarına aşağıdan ulaşabileceksiniz.

Şevkat Yerimdar Ludmila’yı Kim Oynuyor?

Dizide bu role güzel oyuncu Irina Ivkina can veriyor. 1988 yılında doğan Rus oyuncu şu anda 30 yaşında. Geçtiğimiz senelerde Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve başrolde olduğu Ali Baba ve 7 Cüceler dizisinde Veronika rolüne de can veren başarılı isim ülkemizde Tutku ve Casper reklamlarında da boy göstermişti. Fiziği, enerjisi ve güzelliği ile hemen ilgiyi üzerine çekmeyi başaran Ivkina amatör olarak koşu ile ilgileniyor ve foto modellik de yapıyor.

Benzer Konular