Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

/ 29 Aralık 2017 / / yorumsuz
Sıfır Bir 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yayın hayatına YouTube’da başlayan ve bu sezon ücretli yayın platformu BluTV’ye transfer olan Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da adlı internet dizisi üçüncü sezon finaliyle bir süreliğine seyirciye veda etti. Yeni sezonu şimdiden merakla beklenen Sıfır Bir’in 4. sezonu ne zaman başlayacak, çekilecek mi? Kulislerden yansıyan ilk haberler ve detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Masum, 7Yüz, Sahipli gibi dizilerin ardından Adana’da çekilen ve iki sezondur internette büyük bir ilgiyle izlenen Sıfır Bir’i transfer edip seyirciye sunan BluTV, yeni sezonda da bu diziye yer verecek. İlk iki sezonu ücretsiz yayınlandığı için üçüncü sezonun ücretli yayınlanacak olması bazı seyircileri endişelendirmiş ve dizinin eskisi kadar ses getirmeyeceği düşünülmüştü fakat tüm bunların aksine Sıfır Bir yine kendini ispatlamayı başardı ve ücretli bir platformda da son derece başarılı sonuçlar elde etti. Tüm bu başarının üzerine Sıfır Bir 4. sezon kesin olarak seyirciyle buluşacak diyebiliriz.

Sıfır Bir Dördüncü Sezon Hangi Tarihte Yayınlanacak?

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da dizisinin dördüncü sezonunun Haziran 2018’den sonra başlaması bekleniyor. Çekimlerin yaz aylarına sarkması halinde ise dizinin en geç Kasım’da gösterimde olacağına yönelik haberler geldi. Yönetmen koltuğunda Kadri Beran Taşkın’ın oturduğu, oyuncu kadrosunda ise Savaş Satış, Özgür Meriç, Cihangir Ceyhan, Burak Şahin ve Onur Akbay’ın yer aldığı dizi 2018’de de seyirciyle buluşacak ve yine heyecan dolu bölümlerle ekrandaki yerini alacak.