Siyah Beyaz Aşk Ayhan Kimdir Azad’ın Kızı Gerçek İsmi Kaç Yaşında?

/ 15 Ocak 2018 / / yorumsuz
Siyah Beyaz Aşk Ayhan Kimdir Azad’ın Kızı Gerçek İsmi Kaç Yaşında?

Kanal D’nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın kadrosuna son dönem genç kadın oyuncular arasında dikkat çeken isimlerden birisi daha dahil oldu. Siyah Beyaz Aşk Ayhan kimdir? Dizide bu role hangi oyuncu can veriyor? Azad’ın kızı olarak izlediğimiz Ayhan gerçek ismi, asıl adı nedir, kaç yaşında ve daha önce hangi dizilerde oynadı?

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan ve birkaç bölümdür reytinglerde arzu edilen sonuçları elde edemeyen dizi, grafiği yükseklere taşıyabilmek için hikayesine yenilikler ekliyor ve kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrol olarak karşımıza çıktığı diziye önümüzdeki bölümde Ayhan Dağıstanlı rolünü canlandırmak üzere bir kadın oyuncu katılacak.

Dizide Ferhat’ın hapiste tanıştığı Azat Dağıstanlı’nın kızı olarak izleyeceğimiz Ayhan’a son dönemin sevilen isimlerinden birisi can verecek. Ayhan karakteri bir kadına oranla oldukça ilginç ve dikkat çekici bir rolde karşımıza çıkacak. Hem güzelliği ve fiziğiyle dikkat çekerken bir yandan da farklı karakteriyle ilgileri üzerine toplayacak.

Siyah Beyaz Aşk Ayhan Dağıstanlı Kimdir Gerçek Adı Nedir?

Dizide bu role başarılı oyuncu Selin Şekerci hayat verecek. 1989 senesinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen güzel oyuncu şu anda 28 yaşında. 2007’den beri aktif oyunculuk kariyerine devam eden Şekerci’yi ilk tanıdığımız projelerden birisi Kavak Yelleri idi.

Siyah Beyaz Aşk Ayhan rolüne hayat verecek olan Selin Şekerci daha sonra uzun süre devam eden Melekler Korusun’da Özgür rolüne hayat vermişti. Bunun ardından İzmir Çetesi, Ay Büyürken Uyuyamam gibi yapımlarda da rol alan oyuncu Leyla ile Mecnun’daki Şekerpare karakteriyle de beğeni toplamıştı. Son olarak Benim İçin Üzülme, Acı Aşk, Rengarenk, Kaçak Gelinler, Çoban Yıldızı gibi yapımlarda başrol oyuncusu olarak izlediğim Şekerci son dizilerindeki talihsizlği bu proje ile kırmak istiyor.