Siyah Beyaz Aşk Azad Kimdir Ayhanın Babası Azat Gerçek İsmi

/ 15 Ocak 2018 / / yorumsuz
Siyah Beyaz Aşk Azad Kimdir Ayhanın Babası Azat Gerçek İsmi

Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’un başrol olduğu Siyah Beyaz Aşk dizisinde Azad kimdir? Azad Dağıstanlı karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Siyah Beyaz Aşk’ta Ayhan’ın babası Azat gerçek ismi, asıl adı nedir?

Pazartesi akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan ve 15 Ocak 2018 akşamı saat 20’de 13. bölümüyle ekranda olacak olan Siyah Beyaz Aşk’a yeni oyuncular dahil oluyor. İnişli çıkışlı bir reyting grafiğine sahip olan dizide hikaye yeni yerlere gidiyor ve heyecan biraz daha artıyor.

Bu bölümde diziye dahil olacak karakterlerden birisi de Azad Dağıstanlı. Dizide genç kız Ayhan’ın babası olarak karşımıza çıkacak olan Azat, Ferhat ile hapishanede tanışıyor. Buradan sonra senaryoda önemli noktalarda kilit rol oynayacak olan bu karakter işlerin yön değiştirmesinde etkili bir isim olacak.

Siyah Beyaz Aşk Dizisinde Azad Dağıstanlı Kimdir?

Dizide bu role usta oyuncu Macit Koper hayat veriyor. 1944 senesinde İstanbul’da doğan usta isim şu anda 74 yaşında. Anayurt Oteli’ndeki performansıyla o zamanın büyük performanslarından birine imza atan tecrübeli isim dizi ve filmlerin yanı sıra tiyatro oyunlarında da görev aldı. Koper’in en son rol aldığı yapımlar arasında Muhteşem Yüzyıl ve Poyraz Karayel gibi başarılı projeler bulunuyor.