Sizi Böyle Alalım Hangi Gün Saat Kaçta Yeni Bölüm Ne Zaman?

/ 7 Ocak 2018 / / yorumsuz
Sizi Böyle Alalım Hangi Gün Saat Kaçta Yeni Bölüm Ne Zaman?

FOX TV ekranlarında yeni yılın ikinci haftası itibariyle sürpriz bir program başlıyor. Ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un sunumuyla ekrana gelecek olan Sizi Böyle Alalım hangi gün, saat kaçta yayınlanıyor? Yeni yapımın yayın günü ve saati belli oldu mu, yeni bölümler ne zaman seyirciyle buluşuyor?

Çocuklar Duymasın dizisindeki performansıyla ün kazanan tecrübeli oyuncu Pınar Altuğ Atacan, yeni sezonda oyunculuk performansının yanı sıra sunucu olarak da seyirci karşısına çıkacak. FOX Türkiye ile anlaşmaya varan başarılı isim, hafta için her gün seyirci karşısına çıkacak. Yeni programının adı Sizi Böyle Alalım olan Altuğ, projede yemek tarifleriyle izleyenlerin karşısına çıkacak.

Gündüz kuşağında kadınların ilgisini çekmeye çalışacak olan program da hem bilgilendirici hem de eğlendirici içerikler olacak. Her bölüme farklı bir ünlü ismin konuk olacağı yapım ilk bölümüyle 8 Ocak 2018 Pazartesi akşamı izleyenlere merhaba diyecek.

Sizi Böyle Alalım Yeni Bölüm Yayın Günü ve Saati

Program pazartesiden cumaya hafta içi her gün ekranda olacak. Sizi Böyle Alalım’ın yeni bölümleri her gün saat 10’da izleyenlere servis edilecek. Programın ilk bölüm konuğu ise İrem Derici oldu. Programın tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta olduğunu öğrenmek istiyorsanız fox.com.tr’ye girip yayın akışını kontrol edebilirsiniz.