Sizi Böyle Alalım Sunucusu Spikeri Programı Kim Sunuyor?

/ 7 Ocak 2018 / / yorumsuz
Sizi Böyle Alalım Sunucusu Spikeri Programı Kim Sunuyor?

FOX TV’de ilk bölümüyle pazartesi günü izleyenlere merhaba diyen yeni yemek programı Sizi Böyle Alalım’ın sunucusu kimdir? Programı kim sunuyor, spikerin ismi nedir?

Hafta içi her gün saat sabah 10’da izleyenlerle buluşan Sizi Böyle Alalım, ekran yolculuğuna başladı. Tüm bölümlere ünlü konukların katılacağı ve onların eşliğinde pratik yemek tariflerinin verileceği, güzel sohbetlerin seyirciye aktarılacağı program formatı kadar başarılı sunucusu ile de seyirciyi ekrana bağlamaya çalıaşcak.

FOX Türkiye’de yeni yapılanma sonrasında başlayan ilk formatlardan biri olan Sizi Böyle Alalım’ın birinci haftasının konukları arasında İrem Derici, Asena gibi isimler yer alıyor.

Sizi Böyle Alalım Programını Kim Sunuyor?

Programın sunuculuğunu ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan üstleniyor. 1974 senesinde doğan ve şu anda 43 yaşında olan güzel oyuncu Yağmur Atacan ile evli. Su adında bir kız annesi olan tecrübeli isim, Çocuklar Duymasın dizisindeki performansı ile ününe ün katmıştı. Bu dizi haricinde İlk Aşkım, Kurt Kapanı, Omuz Omuza, Aile Reisi gibi yapımlarda da rol almıştı.