Söz Ceren Gerçek Adı, Kadın Başkomiser Ceren Kimdir, Yeni Polis?

/ 29 Ocak 2018 / / yorumsuz
Söz Ceren Gerçek Adı, Kadın Başkomiser Ceren Kimdir, Yeni Polis?

Pazartesi akşamları iki yıldır beğeni ile takip edilen yeni dönem askeri dizisi Söz’de yeni polis olarak karşımıza çıkan kadın başkomiser Ceren kimdir? Söz Ceren gerçek adı, asıl ismi nedir? Sarışın polis karakteri hangi oyuncu canlandırıyor, kaç yaşında, daha önce hangi film ve dizilerde oynadı?

Oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat, Mehmet Özgür, Nihat Altınkaya gibi isimlerin yer aldığı ve uzun süredir reyting listesinin zirvesine oynayan yapımlar arasında yer edinen Söz’e yeni bir karakter daha katıldı. Narkotik Başkomiser Ceren rolünü canlandırmak üzere diziye güzel bir kadın oyuncu dahil oldu.

Söz Dizisinde Başkomiser Ceren Kimdir?

Dizide bu karaktere Burcu Binici can veriyor. 1986 senesinde doğan oyuncu şu anda 32 yaşında. Erzurum’da dünyaya gelen genç oyuncu en son Star TV’de yayınlanan Türk Malı dizisinde Deren karakterini canlandırmıştı. Binici’nin daha önce rol aldığı yapımlar arasında Uçurum, 6 Mantı, Düriye’nin Güğümleri, Hayat Mucizelere Gebe, Arka Sıradakiler, Aşk Zamanı ve Bir Bulut Olsam gibi diziler bulunuyor. Türk Malı dizisinden sonra yeni imajıyla dikkat çeken ve güzelliğine güzellik katan Binici, kadın polis olarak karşımıza çıkacak ve sarı tonundaki saç rengiyle seyircilerle buluşacak.