Söz Derman Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

/ 19 Şubat 2018 / / yorumsuz
Söz Derman Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Pazartesi günleri Star TV’de izleyenlerle buluşan ekranların sevilen askeri dizisi Söz’e yeni bir erkek karakter ve bu role can vermek üzere bir oyuncu dahil oluyor. 19 Şubat 2018 tarihinde yayınlanacak olan 34. bölümde izleyenlerin karşısına çıkacak olan Söz Derman kimdir, bu rolü canlandıran oyuncunun ismi ne? Söz Derman gerçek adı, hangi oyuncu oynuyor?

TIMS&B adlı yapım şirketinin imzasıyla iki sezondur ekrana gelen ve yapımcı olarak Burak Sağyaşar ile Timur Savcı’nın görev aldığı Söz dizisinde işler karışıyor. Her geçen hafta aksiyonun, gizemin ve aşkın biraz daha enteresan hallerde vuku bulduğu dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle de dikkat çekiyor. Dizinin sıradan akışından kurtulmak ve monotonluğu ortadan kaldırmak adına senaryo ekibi yeni karakterler de yaratmaya çalışıyor. Bu kapsamda diziye dahil olacak rollerden birinin adı “Derman” oldu.

Geçen hafta ekrana gelen bölümde ismi geçtiği için Söz Derman gerçek adı büyük merak konusu oldu. Özel fragmanda da adı geçtiği için izleyenler Söz Derman kimdir diye araştırmaya başladı fakat bu konuda yapım şirketi ser verip sır vermemeyi tercih etti. Bu konuda hangi oyuncunun role can vereceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Eğer konu hakkında bir tahmininiz ya da bölüm yayınlandıktan sonra bir bilginiz varsa aşağıdan yorum yaparak bizlerle de paylaşabilirsiniz.