Söz Selim Kimdir Gerçek İsmi Kaç Yaşında?

/ 30 Aralık 2017 / / yorumsuz
Söz Selim Kimdir Gerçek İsmi Kaç Yaşında?

Star TV’nin iki sezondur keyifle izlenen askeri dizisi Söz’ün oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Geçen bölümlerde yapıma yine genç kuşağın yakışıklı erkek oyuncularından biri daha katıldı. Söz dizisinde Selim kimdir, bu karakterin gerçek adı, asıl ismi nedir? Söz Selim’i hangi oyuncu oynuyor ve kaç yaşında? Konuyla ilgili bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Pazartesi akşamları izleyenlerle buluşan ve reyting listelerinde önemli başarılar almayı başaran Söz dizisinin oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Mehmet Özgür, Aybüke Pusat, Serhat Kılıç, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Burak Sevinç, Mustafa Yıldıran, Eren Vurdem, Görkem Sevindik, Doğukan Polat, Aytaç Şaşmaz, İlayda Ildır ve Nil Günal gibi isimler yer alıyor. Ethem Özışık’ın senaryosunu kaleme aldığı, yapım şirketi olarak Tims&B’nin görev aldığı, yönetmen koltuğunda ise Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu diziye son bölümde Selim karakteri dahil oldu.

Söz Dizisinde Selim’i Kim Oynuyor?

Dizide bu karaktere genç oyuncu Burak Çelik hayat veriyor. 2013 senesinde Türkiye’nin best modeli seçilen ve fiziği ve yakışıklılığı ile dikkat çekmeyi başaran oyuncu daha önce pop müziğin önemli isimlerinden Hande Yener’in Hasta adlı şarkısının klibinde de görev alıp dikkat çekmeyi başarmıştı. 1992 doğumlu olan ve şu anda 25 yaşında bulunan genç isim daha önce Karagül dizisinde Serdar karakterine hayat vermiş, bunun ardından ise Hayat Sevince Güzel dizisinde rol alarak Barış rolünü üstlenmişti.