Stil Avcıları Yayından Kaldırıldı mı Neden Yok?

/ 24 Aralık 2017 / / 1 Yorum
Stil Avcıları Yayından Kaldırıldı mı Neden Yok?

Karga Seven Pictures’ın hayatımıza soktuğu programlardan birinden daha kötü haber geldi. Ekranların en yeni moda yarışmalarından biri olan Stil Avcıları final mi yaptı? FOX Türkiye ekranlarında seyirci ile hafta içi her gün gündüz kuşağında bir araya gelen Stil Avcıları yayından kaldırıldı mı, neden yok, niye başlamıyor?

Demet Şener, Hakan Akkaya ve Uğurkan Erez’in sunucu ve yorumcu olarak görev aldığı kadın programı Stil Avcıları seyirciye veda etti. Sunuculardan Şener’in sosyal medyadan yaptığı açıklama şu şekildeydi:

Günaydın harika bir ekiple 2 ay boyunca canla başla çalıştık…size hep daha iyisini sunmak için başarılı da olduk…reytinglerimiz de gayet iyiydi…ama bizim elimizde olmayan sebeplerden programımız kaldırıldı…bize göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkürler en kısa zamanda tekrar ekranlarda olmak dileğiyle sevgiyle kalın tüm ekibime de burdan teşekkürlerimi sunuyorum…iyi ki sizleri tanıdım…iyi ki sizinle çalıştım eminim daha nize güzel işler yapacağız hepberaber @ugurkanerezofficial @hakanakkaya ve tüm Karga Yapım ekibi

İki aylık bir ekran ömrünün ardından izleyenlere elveda diyen yapımın reytinglerde aldığı sonuçlar kanalı pek tatmin etmiş gibi görünmüyor. Diğer taraftan FOX TV’nin satılmasının ve yeni yönetimin bazı değişiklikler istemesinin de bu kararda etkili olduğu tahmin ediliyor.

Stil Avcıları Yayından Kaldırıldı mı Neden Yok? (1 Yorum)

  1. Malesef stil avcilarinin yayindan kaldirilmasina uzuldum. Egleniyorduk kaldirilmasaydi iyi olurdu.tekrar yayi da olmasi dilegiyle iyi yayinlar dilerim.