Survivor Konuşalım Sunucusu Kim Sunuyor Yorumcu Kimdir?

/ 18 Şubat 2018 / / yorumsuz
Survivor Konuşalım Sunucusu Kim Sunuyor Yorumcu Kimdir?

Tv8 ekranlarında hafta içi her sabah seyirciyle buluşan Survivor Konuşalım’ı kim sunuyor, programda moderatör olarak görev alan kadın spiker kimdir, ismi nedir? Survivor Konuşalım sunucusu kim, erkek ve bayan yorumcu adı ne? Program hangi günler yayınlanıyor?

Survivor başlamadan önce Gel Konuşalım adıyla yayınlanan programda büyük bir değişiklik yaşandı. Magazin olaylarının yorumlandığı yapımda güncel meselelere değiniliyor, magazin basınının nabzı tutuluyordu. Şubat 2018’de sevilen programın başlamasıyla beraber programın formatı değişti. Format değişikliğiyle beraber kadroda da bir değişim yaşandı ve ekibe yeni bir isim girerek sunucu rolünü üstlendi. Program hafta içi her sabah pazartesiden cumaya yayınlanıyor.

Hakan Ural ile Seda Akgül’ün yorumcu olarak görev aldığı programın sunucusu ekranların deneyimli ismi Nur Tuğba Algül oldu. TV8 seyircisinin aşina olduğu Algül, Acun Ilıcalı Show TV’de Var mısın Yok musun programını sunarken o programda yarışmacı olarak görev almıştı. Bu programdaki performansı ile dikkat çeken Algül daha sonra NTV’ye transfer olmuş ve burada haber spikerliği yapmıştı. Şehit haberi sunarken yaptığı hareket yüzünden kanaldan gönderilen Algül’ü Ilıcalı TV8’e transfer etmiş ve çeşitli programlarda görevlendirmişti.