Survivor Panorama Sunucusu Kim Sunuyor? Yorumcular 2018 Hafta Sonu

/ 9 Şubat 2018 / / yorumsuz
Survivor Panorama Sunucusu Kim Sunuyor? Yorumcular 2018 Hafta Sonu

TV8 ekranlarında sevilen yarışma ile beraber bir program daha başlıyor. Gündeme damga vuran programın önemli konularının ele alınacağı Survivor Panorama sunucusu kim sunuyor? Hafta sonu da ekrana gelecek olan programda yorumcular hangi isimlerden oluşuyor?

11 Şubat’tan itibaren izleyicilerle buluşacak olan ve TV8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor Panorama saat 15:15’te ilk bölümüyle seyirciye merhaba diyecek. Survivor 2018’de yaşananlara ilişkin değerlendirmelerin yapılacağı, programın nabzının tutulacağı yapımda birbirinden özel görüntüler ve gündeme damga vuran yorumlar seyirciyle paylaşılacak.

Geçtiğimiz sezonlarda da büyük ilgiyle izlenen Survivor Panorama Hafta Sonu programının bu seneki sunucusu Öykü Serter oldu. TV8 ekranlarında daha önce moda yarışmsı, Rising Star Türkiye gibi programları da sunan deneyimli isme bu programda yorumcu olarak Semih Öztürk ile İhsan Tarkan eşlik edecek. Semih daha önce Ütopya yarışmasında gösterdiği performans ile Survivor’a katılmış ve daha sonra birçok programda görev alarak seyirciyle önemli bir bağ kurmuştu. İhsan ise geçtiğimiz senelerde Var mısın Yok musun ve Survivor programlarındaki performansı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Benzer Konular