Tolgshow Minik Gerçek Adı, Müzisyen Kimdir?

/ 27 Ocak 2018 / / yorumsuz
Tolgshow Minik Gerçek Adı, Müzisyen Kimdir?

Tolga Çevik’in eşsiz performansı ile seyircilere güldürü dolu anlar yaşatan Tolgshow adlı programda “Minik” olarak hitap edilen müzisyen kimdir? Tolgshow minik gerçek adı, asıl ismi nedir, hangi sanatçı bu karakteri canlandırıyor?

Daha önce Komedi Dükkanı, Arkadaşım Hoşgeldin ve Müdür Ne’aptın gibi çeşitli formatlarda birlikte izlemeye alıştığımız üçlü bu sezon FOX TV’de seyirci karşısına çıkıyor. Yönetmen karakterini canlandıran Fırat Parlak ile Tolga Çevik’in harika diyaloglarına senelerdir sessiz bir şekilde eşlik eden müzisyen de izleyenlerin merak konusu oldu.

Yıllardır hiç konuşmadan piyano başında ya da çeşitli müzik aletleriyle programa katkı sağlayan ve fazla kilolarına rağmen Minik adıyla çağırılan Tolgshow’un müzisyeni rolünü canlandıran kişinin gerçek adı nedir?

Tolgshow Programında Minik Müzisyen Gerçek Adı Nedir?

Programda bu karakteri sanatçı Özer Atik canlandırıyor. 1977 senesinde doğan piyanist ve ses sanatçısı Özer Atik şu anda 40 yaşında. Yok Böyle Bir Şey albümüyle de büyük ses getiren sanatçının şarkıları arasında Vurursan Yıkılmam, Yalan Sanırım, Ver Elini İstanbul gibi eserler de bulunuyor. Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde doğan Atik, Operasyon Cennet adlı tv filminin de müziklerini bestelemişti. Tiyatro oyunlarında da görev alan Atik uzun süredir Tolga Çevik ile beraber çalışıyor.