True Detective 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

/ 13 Ocak 2018 / / 1 Yorum
True Detective 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Televizyon tarihinin en çarpıcı projelerinden biri olan True Detective 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Her yıl farklı bir kadro ve değişik bir hikaye ile seyirci karşısına çıkan True Detective’in yeni sezonu hangi tarihte başlıyor, yayın tarihi belli oldu mu, 2018 yılı içerisinde yeni bölüm çıkacak mı? İşte bütün detaylar…

HBO ekranlarında izleyenlerle buluşan ve antoloji türünde bir çeşit suç draması olan yapım Nic Pizzolatto imzası taşıyor. İlk sezon kadrosunda Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan, Michael Potts, Tory Kittles gibi isimleri barındıran dizi ikinci sezonda ise Colin Farrell, Rachel McAdams, Taylor Kitsch, Kelly Reilly, Vince Vaughn gibi birbirinden başarılı oyunculara rol vermişti.

İki sezonda da izleyiciyi içine çeken hikayesi, derinlemesine işlenen karakterleri, başarılı çekim teknikleri ve güçlü oyuncu performansları ile harika bir tat bırakan diziden biri iyi bir de kötü haber geldi.

True Detective’in yeni sezonu çekilecek ama yapılan açıklamaya göre 2018 yılı içerisinde herhangi bir yeni bölümün yayınlanması beklenmiyor. Buna göre True Detective 3. sezon yayın tarihi olarak 2019 yılını beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

Dizinin yeni yılda hangi oyuncularla ekranda olacağı ise henüz netleşmedi.

True Detective 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? (1 Yorum)

  1. Dünyanın en güzel dizilerinden birisi. 2018 yılında yeni bölüm olmaması üzücü. Umarım 2019 yılında üçüncü sezonuyla güçlü bir başlangıç yapıp gücünü korur