Ufak Tefek Cinayetler Arzunun Avukatı Kimdir Gerçek İsmi?

/ 16 Aralık 2017 / / yorumsuz
Ufak Tefek Cinayetler Arzunun Avukatı Kimdir Gerçek İsmi?

Star TV ekranlarında son dönemlerin en başarılı projelerinden biri olarak hayatımıza giriş yapan Ufak Tefek Cinayetler dizisine Arzu’nun avukatı rolünü canlandırmak üzere yeni bir oyuncu dahil oldu. Salı akşamları saat 20’de yeni bölümleri ile seyirci karşısına çıkan dizinin başrollerini Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil, Tülin Özen ve Mert Fırat paylaşıyor.

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun Avukatı Hangi Oyuncu?

Dizide bu role deneyimli oyuncu Özlem Tokaslan hayat verecek. Geçen hafta ekrana gelen son bölümde izleyenleri bir sürpriz karşıladı. Mehmet’ten ayrılan Arzu ev dışında hiçbir şey talep etmeden belgeleri imzaladı. Hayatı boyunca hiç çalışmayan ve işsiz olan Arzu’nun parası bitince kızı nafaka almasını önerdi. Arzu’nun avukatı olarak diziye dahil olan Özlem Tokaslan, ise Arzu için artık yapılabilecek herhangibir şey olmadığını söyledi.

Ufak Tefek Cinayetler Arzunun avukatı rolüyle izleyeceğimiz Tokaslan, 13 Kasım 1973 tarihinde İstanbul’da doğdu. Başarılı oyuncu daha önce Hakkını Helal Et, Ömre Bedel, Dila Hanım, Güzel Köylü, Dedemin Fişi, No 309, Zehirli Sarmaşık gibi dizi ve filmlerde rol aldı.