Ufak Tefek Cinayetler Betül Kimdir Serhan’ın Annesi Gerçek Adı

/ 20 Şubat 2018 / / yorumsuz
Ufak Tefek Cinayetler Betül Kimdir Serhan’ın Annesi Gerçek Adı

Meriç Acemi’nin senaryosunu yazdığı Star TV’nin beğenilen dizisinde Ufak Tefek Cinayetler Betül kimdir, Merve’nin kaynanası rolüne hangi oyuncu hayat veriyor, kayınvalide karakterini kim canlandırıyor? Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın annesi gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler ve filmler hangileri?

AY Yapım imzasıyla ekrana gelen ve yönetmen olarak Deniz Yorulmazer ile Ali Bilgin’in görev aldığı sevilen dizinin oyuncu kadrosunda Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Yıldıray Şahinler, Ferit Aktuğ gibi birbirinden başarılı ve sevilen isimler yer alıyor. Farklı ve çarpıcı hikayesiyle dikkat çeken dizinin 17. bölümüne bir kadın karakter daha dahil oluyor. 20 Şubat 2018 günü ekrana gelecek olan bölümde ekibe dahil olacak Ufak Tefek Cinayetler Betül gerçek adı da seyirciler tarafından merak edildi. Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın annesi kim olduğu hakkında detaylar ve bu role can veren kadın oyuncu sonunda ortaya çıktı.

Dizinin yeni bölümünde Serhan ile Oya’nın vaziyetini öğrenen Pelin yeni planların içerisinde kendisini bulur ve daha güçlü bir şekilde ilerleyebilmek için babasını da yanına alır. Diğer taraftan Merve de Serhan’ı kaybetmeyi istemez ve bu duruma isyan eder, son çare olarak kayınvalidesi Betül Aksak’ın kapısını çalar ve Serhan’ın arasının pek iyi olmadığı annesi diziye girmiş olur.

Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ın Annesi Betül Kimdir?

Dizide bu role Dilek Güven hayat veriyor. Daha önce çeşitli kitapların yazarlığını da yapan Güven, dizinin seyircisiyle buluşmak için sabırsızlanıyor. Her hafta sosyal medyada gündem olmayı başardığı gibi reytinglerde de zirveye oynayan dizi salı akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam edecek.