Ufak Tefek Cinayetler Ekrem Kimdir Pelin’in Babası Gerçek Adı

/ 20 Şubat 2018 / / yorumsuz
Ufak Tefek Cinayetler Ekrem Kimdir Pelin’in Babası Gerçek Adı

Star TV’de hiç şüphe yok ki bu sezona damga vuran ekranların en başarılı dizisi diyebileceğimiz işlerden biri olan Ufak Tefek Cinayetler Ekrem kimdir? Diziye yeni dahil olan karakteri hangi oyuncu oynuyor, kaç yaşında, daha önce hangi diziler ve filmlerde oynadı? Ufak Tefek Cinayetler Pelin’in babası gerçek adı, asıl ismi nedir?

Ay Yapım imzasıyla Star TV’de salı günleri yayınlanan dizinin 20 Şubat 2018 tarihinde yayınlanacak olan 17. bölümüne iki yeni karakter dahil oluyor. Bu karakterlerden birisi olan Ufak Tefek Cinayetler Ekrem gerçek adı da seyirciler tarafından merak edilmeye başlandı. Dizide Pelin karakterinin babası olarak seyredeceğimiz bu rolü kimin oynadığı konusunda detaylar sonunda ortaya çıktı. Bade İşçil’in hayat verdiği rolün babası olan Ekrem zengin bir iş adamı olarak dizide karşımıza çıkacak.

Yeni bölümde Pelin, Oya ve Serhan’ın durumunu öğreniyor ve kafasında birtakım planlar kurmaya başlıyor. Bu planların içerisine büyük bir güç olarak gördüğü babası Ekrem Bey’i de dahil ediyor ve hiç beklenmedik bir biçimde bu dörtlü akşam yemeği için bir araya geliyorlar. Merve, Serhan’ı kaybetmeyi kendine yediremediği için kayınvalidesinin kapısına gidiyor ve burada da dizinin yeni kadın karakteri Dilek devreye giriyor.

 

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Ekrem’i Kim Oynuyor?

Dizide Pelin’in babası Ekrem olarak Zafer Diper’i izleyeceğiz. 1946 doğumlu olan deneyimli oyuncu şu anda 72 yaşında. Tiyatro performanslarıyla da tanınan Diper, BirGün kazetesinde köşe yazarlığı yaptı ve daha önce Gişe Memuru, Kalp Ağrısı, Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi Filistin gibi projelerde görev aldı.