Ufak Tefek Cinayetler Enver Kimdir Serhanın Asistanı Gerçek Adı İsmi

/ 16 Ocak 2018 / / yorumsuz
Ufak Tefek Cinayetler Enver Kimdir Serhanın Asistanı Gerçek Adı İsmi

Dört kadının çarpıcı öyküsünü ekrana taşıyan ve farklı senaryosuyla ilk yayınında seyirciyi kendisine bağlamayı başaran Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan’ın asistanı Enver karakterini kim oynuyor? Ufak Tefek Cinayetler Enver gerçek ismi, asıl adı nedir, hangi oyuncu bu karakteri canlandırıyor, kaç yaşında?

Aslıhan Gürbüz, Gökçe Bahadır, Tülin Özen, Mert Fırat gibi isimlerin başrolde yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi salı akşamları yeni bölümleriyle Star TV’de izleyenlerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizide hem karakter hem de fiziksel görünüşü itibariyle dikkat çeken yan karakterlerden biri de Enver oldu. Serhan’ın asistanı olarak karşımıza çıkan Enver rolünü hangi oyuncunun canlandırdığı da merak konusu oldu.

Yayınlanan son bölümde cemiyet üzerindeki tüm paraların kontrolünü elinde barındıran Serhan, nitelikli dolandırıcılık suçu adı altında hapse girer. Bu zor süreçte Serhan’ın aklanması ve işlerin dengesinin korunması için çevresi büyük bir çaba içerisine girer. Bu süreçte Enver’e de büyük rol düşer.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Enver’i Kim Canlandırıyor?

Dizide bu role Yiğit Çelebi hayat veriyor. 1984 yılında İstanbul’da doğan oyuncu şu anda 34 yaşında. Makine Mühendisliği bölümünde okuyan ünlü oyuncu Balıkesir Üniversitesi’nden mezun oldu. Yiğit Çelebi’nin daha önce oynadığı diziler arasında Seksenler, Behzat Ç, Aşk ve Ceza, Vatanım Sensin, Yahşi Cazibe gibi yapımlar yer alıyor.