Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir Öğretmen Hoca Gerçek Adı İsmi Yaşı

/ 16 Ocak 2018 / / yorumsuz
Ufak Tefek Cinayetler Tunç Kimdir Öğretmen Hoca Gerçek Adı İsmi Yaşı

Star ekranlarında Salı günleri yeni bölümleri ile yayınlanan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Tunç Öğretmen kimdir? Dizide Pelin ile yakınlaşan ve sevgilisi olarak izleme ihtimalimizin olduğu Ufak Tefek Cinayetler Tunç gerçek adı, asıl ismi nedir, kaç yaşında? Hoca rolünü hangi oyuncu oynuyor?

İlk bölümünden bu yana büyük bir ilgi ile izlenen Ufak Tefek Cinayetler dizisi sadece ana kadrosuyla değil yan rolleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Dizinin 12. bölümüne damga vuran anlardan birisi de Tunç Hoca ile Pelin arasında yaşanan samimi anlar olmuştu.

Bu sahnelerden sonra seyirciler dizide Tunç karakterini kimin canlandırdığını merak etmeye başladı. Taylan ile arası bozulan ve bu yüzden sıkıntılı bir sürece giren Pelin, Tunç öğretmenin ilgisi ile karşılaşınca ortalık karışır, beklenmedik olaylar olur. Bir anlığına kendisini değersiz bir insan olarak gören Pelin, Tunç’un iltifatları ve samimiyeti karşısında kendini savunmasız hissedir ve adeta o anların büyüsüne kapılır.

Ufak Tefek Cinayetler’de Tunç Öğretmen’i Kim Oynuyor?

Dizide bu role Cihan Yenici hayat veriyor. 1983 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu şu anda 35 yaşında. İstanbul Üniversitesi’nden mezun olan yakışıklı isim Fizik bölümü okudu. Oyunculuk kariyeri boyunca Lise Defteri, Kavak Yelleri, Hicran Yarası, Yaban Gülü, Bir Dilim Aşk, Canım Ailem, Kaçak Gelinler ve Huzurum Kalmadı gibi yapımlarda oynayan oyuncu müzikle de uğraşıyor.