Uğur Arslan Seda Sayan’la Ayrıldı mı Neden Yok Niye Bıraktı?

/ 9 Ocak 2018 / / yorumsuz
Uğur Arslan Seda Sayan’la Ayrıldı mı Neden Yok Niye Bıraktı?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün beraber program yapan Uğur Arslan Seda Sayan’la ayrıldı mı? Artık Susma adıyla yola çıkan programda Uğur Arslan neden yok, niye bıraktı, geri gelecek mi? Gündüz kuşağında izleyenlerle buluşan yapımdaki son duruma ilişkin bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Ekranların iki deneyimli sunucusu olan Seda Sayan ve Uğur Arslan uzun zamandır beraber program yapıyorlardı. Daha önce birlikte izdivaç programı da sunan bu çift bu sezon izdivaç programlarına kısıtlama getirilince birlikte daha farklı bir format ile seyirci karşısına çıkmaya başlamıştı.

Sezon başında yola Artık Susma adıyla çıkan çift daha sonra Seda Sayan ve Uğur Arslan’la adıyla yollarına devam etmişlerdi. Birtakım telif sıkıntıları yüzünden isim değiştirmek durumunda kalan programda asıl çarpıcı olay Uğur Arslan’ın ayrılığıyla ortaya çıktı.

Uğur Arslan Seda Sayan’ın Programından Neden Ayrıldı, Niye Yok?

İkilinin birlikte sunduğu program format değiştirme kararı aldı. Bunun üzerine kanal yönetimi ve yapım şirketi Uğur Arslan’a ana haber bülteni öncesinde Fenomen Avı adlı başka bir programı sunmasını teklif etti. Bu teklifi kabul eden Arslan ise yine Show TV ekranlarında olacağı ama başka bir programda yer alacağı için Seda Sayan’dan ayrılmak durumunda kaldı.

Bundan böyle ekranların birbirine alıştığı ikilisi yollarına ayrı yapımlarda devam edecekler. Yayın akışında önce Seda Sayan sonra Uğur Arslan seyircilerle buluşacak.