Vatanım Sensin Efsun Gerçek İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

/ 16 Aralık 2017 / / yorumsuz
Vatanım Sensin Efsun Gerçek İsmi Kimdir Hangi Oyuncu?

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in başrolde olduğu Kanal D’nin perşembe akşamları yayınlanan sevilen dizisi Vatanım Sensin’e Efsun rolünü canlandırmak üzere yeni bir kadın oyuncu dahi oldu. Vatanım Sensin Efsun gerçek ismi nedir, kaç yaşında, daha önce hangi dizilerde oynadı? 21 Aralık 2017 Perşembe akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde ilk kez seyirci karşısına çıkacak olan Vatanım Sensin Efsun kimdir, işte detaylar…

Vatanım Sensin Efsun Gerçek Adı Nedir?

Diziye yeni dahil olan Efsun karakterine genç ve güzel kadın oyuncu Merve Dizdar hayat verecek. Hikayede verem hastası olan ve tüm ailesini kaybeden genç bir kıza can verecek olan Dizdar 1986 senesinde İzmir’de doğdu. Çanakkale şehrindeki 18 Mart Üniversitesi’nde eğitim alan ünlü oyuncu bu okulda Güzel Sanatlar Fakültesi’ne bağlı olan tiyatro bölümünden mezun oldu.

İlk oyunculuk tecrübesini 2010 senesinde Kavak Yelleri’nde yaşayan Vatanım Sensin Efsun karakterinin sahibi Dizdar daha sonra Kertenkele, Beş Kardeş, Arkadaşlar İyidir, Doksanlar, Yüz Yüze gibi dizilerde de oynadı. 31 yaşındaki oyuncunun Vatanım Sensin’de önemli bir rolde olması bekleniyor.