Vatanım Sensin Latife Kimdir Hanım Gerçek Adı Yaşı

/ 15 Şubat 2018 / / yorumsuz
Vatanım Sensin Latife Kimdir Hanım Gerçek Adı Yaşı

Perşembe günleri Kanal D’de seyirci ile buluşan ve başrolünü Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in paylaştığı Vatanım Sensin dizisinde Latife Hanım kimdir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? Dizide yazar Halit Ziya’nın akrabası olarak izleyeceğimiz Vatanım Sensin Latife gerçek adı, asıl ismi nedir? Role can veren kadın oyuncu kaç yaşında?

15 Şubat 2018 perşembe akşamı izleyenlerle buluşacak olan Vatanım Sensin dizisinin 45. bölümüne son zamanların ön plana çıkan genç kadın oyuncularından birisi konuk oluyor. Heyecan dolu bir bölümle ekrana gelecek olan dizide ünlü yazar Halit Ziya Uşaklıgil’in akrabası olarak izleyeceğimiz Latife Hanım karakteri karşımıza çıkacak. Batı medeniyetlerini görmüş, istiklal taraftarı olan, kültür düzeyi yüksek, eğitimli, bağımsız bir kadın olarak yaşyan Latife Hanım bütün bu özellikleri ile tam bir örnek cumhuriyet kadınıdır.

Vatanım Sensin Latife’yi Kim Oynuyor?

Dizide bu role son olarak Medcezir ve Poyraz Karayel gibi sevilen projelerde seyrettiğimiz güzel oyuncu Hare Sürel can veriyor. Cem Yılmaz’ın Pek Yakında adlı sinema filminde de boy gösteren Sürel, 1983 senesinde İstanbul’da doğdu ve şu anda 35 yaşında. İstanbul Üniversitesi’ne bağlı Devlet Konservatuvarının tiyatro bölümünden mezun olan Sürel’in daha önce yer aldığı filmler ve diziler arasında Ayrılsak da Beraberiz, Senden Başka, Canımın İçi, Kız Babası, Ödünç Hayat gibi yapımlar da bulunuyor.

 

Güçlü oyuncu kadrosu ve başarılı hikayesi ile ilgileri üzerine çeken Vatanım Sensin’de Latife olarak izleyeceğimiz Sürel’in kaç bölüm boyunca dizide performans sergileyeceği hakkında henüz bir açıklama paylaşılmadı. Birçok usta oyuncunun ve başarılı genç ismin yer aldığı dizide Sürel de önemli bir role hayat verecek ve seyircilere yine güzel anlar yaşatılacak.