Ya Nasip Ya Kısmet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

/ 16 Ocak 2018 / / yorumsuz
Ya Nasip Ya Kısmet Nerede Çekildi Hangi Şehirde Kasabada?

TRT 1’de ekrana gelen Ya Nasip Ya Kısmet filmi nerede çekildi? TV filmleri projesi kapsamında seyirciyle buluşan Ya Nasip Ya Kısmet hangi şehirde, kasabada, ilçede, köyde çekildi? İlk defa 2016’nın Haziran ayında izleyenlerin karşısına çıkan yapım tekrar seyirciyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Hasan Kaçan, Turgay Tanülkü gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra erdem Akakçe, Bengi Öztürk, Mehmet Emin İnci gibi isimlerin de bulunduğu Ya Nasip Ya Kısmet filmi çekim yerleri ile dikkat çekiyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gökmen Tosun oturuyor.

Hikayesini Mehmet Hacivat Çelebi’nin kaleme aldığı film, Ahmet ve yeğeni Yiğit başta olmak üzere Anadolu’daki sıcak ve kurak iklim koşullarıyla bilinen ücra bir kasabadaki trajediyi konu alıyor. Mehmet, Mustafa, Aysel, Güldane gibi karakterlerin de öykülerini izleyeceğimiz film gerçekten birçok sahnesi ile seyirciye güzel anlar yaşatacak.

Ya Nasip Ya Kısmet Filminin Çekimleri Nerede Yapıldı?

Bu filmin çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirildi. Başarılı bir şekilde kaleme alınmış öyküsü, güzel oyunculuk performansları, usta işi çekim teknikleri ve çekim mekanlarından yansıyan harika sahneler ile beğeni toplayan film TRT yapımcılığı ile hayata geçirildi ve belirli aralıklarla seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor.