Yaparsın Aşkım Hangi Gün Saat Kaçta Yeni Bölüm Ne Zaman?

/ 1 Ocak 2018 / / yorumsuz
Yaparsın Aşkım Hangi Gün Saat Kaçta Yeni Bölüm Ne Zaman?

İlker Ayrık efsanesi ekranlara geri dönüyor. Ben Bilmem Eşim Bilir ile fırtınalar estiren ve daha sonra Çarkıfelek, On Numara Beş Yıldız gibi programlarda da sunuculuk üstlenen başarılı isim FOX TV’de yepyeni bir programla seyirci karşısına çıkıyor. İlker Ayrık’ın yeni programı Yaparsın Aşkım hangi gün, saat kaçta yayınlanacak? Yarışma programının yeni bölümleri ne zaman yayınlanıyor?

Pervasız Yapım tarafından seyirciye servis edilecek olan ve yönetmen koltuğunda Kübra Çam Dönmez’in oturacağı programın uygulayıcı yapımcısı olarak Esin Güler görev alacak. Banu Ergenekon’un sanat yönetmenliğini üstleneceği programda Hakan Ka içerik editörü olarak görev alacak ve editörler arasında Kerem Buyan ile Akın Emanet’in emeklerine şahit olacağız. İlk bölümüyle 1 Ocak 2018’de seyirciye merhaba diyecek olan program Ben Bilmem Eşim Bilir’e benzerliğiyle dikkat çekiyor. Hatta birçoğu için bu program Kanal D’deki formatın sadece isim değiştirmiş hali olarak da karşımıza çıkıyor diyebiliriz.

Yaparsın Aşkım Yeni Bölüm Yayın Günü

FOX TV, Yaparsın Aşkım hangi gün, saat kaçta olacak sorusuna internet sitesinden verdiği cevapta programın ilk etapta pazartesi ve çarşamba akşamları saat 20’de yeni bölümleriyle yayınlanacağı açıklamasıyla yanıt vermiş oldu. Kıyasıya yarışacak çiftler iddialarını arttırıp, “Yaparsın Aşkım” diyecek, eşini daha iyi tanıyan ve en doğru tahminlerle oyunu en iyi şekilde tamamlayan çift, günün sonunda büyük ödül olan arabanın sahibi olacak.

Dipnot: 15 Ocak Pazartesi akşamı program yok ama çarşamba akşamı yeni bölüm kesin yayınlanacak.