Yaparsın Aşkım Hangi Yarışmadan Uyarlama Format Çalıntı mı?

/ 1 Ocak 2018 / / yorumsuz
Yaparsın Aşkım Hangi Yarışmadan Uyarlama Format Çalıntı mı?

FOX TV’nin yeni yarışma programı Yaparsın Aşkım hangi yarışmadan uyarlama olarak ekrana geliyor? Yaparsın Aşkım formatı çalıntı mı, orijinal programın ismi ne? Ben Bilmem Eşim Bilir ile sunuculuk kariyerine yıldızları takmayı başaran İlker Ayrık’ın yeni yapımına dair tüm detayları bu haberde bulabilirsiniz.

Yeni yılın ilk günü izleyenlere merhaba diyecek olan FOX Türkiye ekranlarının eğlence ve heyecan dolu programı Yaparsın Aşkım’da eşler birbirini ne kadar iyi tanıyorsa ve ne kadar başarılı mücadele ediyorsa ödüle o kadar yaklaşıyorlar. Her bölümün sonunda sıfır kilometre lüks bir araç hediye eden program hakkında en çok merak edilen konulardan birisi ise formatın uyarlama mı yoksa çalıntı mı olduğu yönünde. Yazımızda bu konuya ilişkin bütün detayları sizlerle paylaşacak ve soru işaretlerinizin ortadan kalkmasına yardımcı olacağız.

Yaparsın Aşkım programının formatı My Man Can adlı programdan uyarlandı. Yani ortada herhangi bir çalınma durumu söz konusu değil. Yapım şirketi ya da kanal, telif parasını orijinal format sahibine ödedi ve Türkiye uyarlamasının sahibi oldu.