Yaparsın Aşkım Yayından Kalktı mı Neden Yok Niye Başlamadı?

/ 15 Ocak 2018 / / yorumsuz
Yaparsın Aşkım Yayından Kalktı mı Neden Yok Niye Başlamadı?

FOX ekranlarında yeni yılın ilk gününden itibaren ilgiyle izlenen Yaparsın Aşkım yayından kalktı mı? 15 Ocak 2018 Pazartesi günü yayınlanması gereken program niye yok? Yaparsın Aşkım final mi yaptı, sona erdi mi, niye başlamadı? İşte İlker Ayrık’ın Ben Bilmem Eşim Bilir formatına benzeyen yeni yarışmasıyla ilgili son gelişmeler…

2018’le beraber hayatımıza giren ve formatı My Man Can adlı yarışmadan Türk televizyonlarına uyarlanan Yaparsın Aşkım iki haftadır pazartesi ve çarşamba günleri yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkıyordu. Fakat bu pazartesi FOX TV yayın akışında bu programa yer vermedi.

Yaparsın Aşkım 15 Ocak Pazartesi tarihli akışta kendine yer bulamadı ve onun saatinde Selçuk Yöntem’in sunduğu Milyonluk Resim yarışması seyirci karşısına çıkacak. Fakat yeni başlamasına rağmen bir yarışmanın kendi yayın gününde ekranda olmaması izleyenlerin kafasını karıştırdı.

Bu durum her ne kadar yayından kaldırılma gibi bir endişe doğursa da şimdilik böyle bir problem söz konusu değil. Yaparsın Aşkım bu hafta sadece çarşamba akşamı izleyenlerle buluşacak ve eğlence çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

Diğer taraftan bu kararın arkasında programın son bölümde reytinglerde yaşadığı düşüş olabileceği düşüncesi hakim. Yaparsın Aşkım reytingleri konusunda inceleme yapmak için tıklayın.