Yaşamayanlar Ne Zaman Başlıyor Hangi Tarihte Yayınlanacak?

/ 27 Mart 2018 / / yorumsuz
Yaşamayanlar Ne Zaman Başlıyor Hangi Tarihte Yayınlanacak?

Masum, 7Yüz, Sahipli, Dudullu Postası gibi dizilerle büyük başarı yakalayan ücretli dijital içerik platformu Blutv’nin yeni internet dizisinden ilk detaylar gelmeye başladı. Başrolünde son dönemin en sevilen oyuncularından birinin yer alacağı Yaşamayanlar ne zaman başlıyor, ilk bölüm hangi tarihte yayınlanacak? İşte detaylar…

Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduç ile başrolde harikalar yaratan ve kısa sürede büyük bir kitle tarafından hayranlıkla takip edilir hale gelen Elçin Sangu’nun başrolde yer alacağı Yaşamayanlar, Türkiye’nin ilk vampir dizisi olma özelliğini taşıyor. İnternet dizisi konseptinde yayına girecek olan dizinin ilk sezonunun 10 bölümden oluşması ve izleyiciden gelen reaksiyona göre yeni sezonlara ilişkin çalışmalar yapılması bekleniyor.

Elçin Sangu’ya bu dizide başrolde Birkan Sokullu eşlik edecek. Oyuncu kadrosunda yer alması kesinleşen diğer isimler arasında Selma Ergeç, Nilperi Şahinkaya gibi isimler de var. Fi dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Büşra Develi’nin de dizide rol alacağına yönelik iddialar bulunuyordu ama oyuncunun Mehmed: Bir Cihan Fatihi adlı Kanal D dizisinde rol almaya başlaması kafa karışıklıklarına ve soru işaretlerine sebep oldu.

Seyircilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de uzun süredir duyurusu yapılan Yaşamayanlar dizisinin ne zaman, hangi tarihte başlayacağı. İlk bölüm yayın tarihinin bir an önce kesinleşmesini bekleyen seyircilere net bir tarih söylemesek de aldığımız duyumlara göre Yaşamayanlar dizisi Nisan 2018 içerisinde seyirciye servis edilecek. Bir aksilik çıkması ya da planlarda değişiklik olması durumunda dizi Mayıs 2018’e kayabilir.