Yeni Gelin Esmeralda Gerçek İsmi Bellanın Arkadaşı Kimdir?

/ 24 Aralık 2017 / / yorumsuz
Yeni Gelin Esmeralda Gerçek İsmi Bellanın Arkadaşı Kimdir?

31. bölümde Yeni Gelin dizisine güzel bir kadın oyuncu daha katılıyor. Jessica May’in canlandırdığı Yeni Gelin Bellanın arkadaşı Esmeralda kimdir, asıl adı nedir, bu karakteri hangi oyuncu canlandırıyor? 30 Aralık 2017 Cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin yeni karakteri ve oyuncusuna dahil tüm detaylar haberimizde.

SHOW TV’de cumartesi günleri ilgiyle izlenen ve izleyenlere güldürü dolu anlar yaşatan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Tolga Mendi ile Jessica May paylaşıyor. Dizide bu iki genç isme Sema Keçik, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Yonca Şahinbaş gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Yeni Gelin Esmeralda’nın konağa gelmesiyle farklı hikayelere de kapı açıyor.

Yeni Gelin Esmeralda Kimdir, Kaç Yaşında?

Süreç Film imzası ile ekranlarda izleyenlerle buluşan komedi dizisi Yeni Gelin’de Bella’nın arkadaşı Esmeralda’yı canlandıracak oyuncunun ismi belli oldu. Eda Kandullu bu role hayat verecek. Başarılı şarkıcı Bahadır Tatlıöz’ün Mahşer adlı parçasının klibinde de rol alan Kıbrıs Lefkoşalı oyuncu fotomodel olarak da çalıştı. Genç ismin Muhteşem Yüzyıl Kösem’de de performans sergilediği biliniyor.