Yeni Gelin Gülistan Kimdir İskender’in Karısı Eşi Gerçek Adı İsmi

/ 20 Ocak 2018 / / yorumsuz
Yeni Gelin Gülistan Kimdir İskender’in Karısı Eşi Gerçek Adı İsmi

Geçtiğimiz hafta Yeni Gelin dizisine İskender’in karısı – eşi olarak katılan Gülistan Bozok karakterini kim canlandırıyor, hangi oyuncu oynuyor? Yeni Gelin Gülistan kimdir, gerçek adı ve asıl ismi nedir, kaç yaşında, daha önce oynadığı diziler hangileri?

Cumartesi akşamları yeni bölümleri ile Show TV’de seyirci ile buluşan Yeni Gelin dizisinin başrollerini Tolga Mendi ile Jessica May paylaşıyor. Brezilya’lı güzel oyuncu May’i Türk televizyonlarına kazandıran dizinin senaryosu Ersoy Güler tarafından kaleme alınırken dizinin yönetmen koltuğunda ise Tülay Kocatürk ile Ersoy Güler birlikte oturuyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve eğlenceli hikayesi ile iki sezondur reytinglerde başarılı bir grafik çizmeye devam eden dizi, yeni karakterlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız hafta diziye İskender rolünü canlandırmak üzere Toygan Avanoğlu dahil olmuştu. Avanoğlu ile beraber İskender Bozok’un eşi, karısı olarak izleyeceğimiz Gülistan Bozok da karakterler arasına katıldı.

Yeni Gelin Dizisinde Gülistan’ı Kim Oynuyor?

Dizide bu karaktere Nazlıhan Başak İlhan hayat veriyor. 1981 senesinde doğan ve şu an 37 yaşında olan İstanbul doğumlu oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi bünyesindeki Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan Bölümü’nde tamamladı. Tiyatro sahnelerinde de performans sergileyen deneyimli oyuncu Artiz mektebi, Les Misarables, Amphıtryon, Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası gibi birçok müzikalde de rol aldı.

Şarkıcılık konusunda da çalışmalar yapan Yeni Gelin Gülistan rolündeki Nazlıhan Başak İlhan, birçok ünlü isim ile birlikte çalıştı. Oyuncu daha önce Aşk Yeniden dizisinde de rol almıştı.