Yeni Gelin Helga Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

/ 12 Mayıs 2018 / / yorumsuz
Yeni Gelin Helga Kimdir Gerçek Adı Hangi Oyuncu?

Cumartesi akşamları Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin dizisinin 12 Mayıs 2018 tarihinde yayınlanacak bölümüne güzel bir kadın oyuncu daha katılıyor. Diziye yeni girecek olan yabancı karakter Yeni Gelin Helga kimdir, asıl ismi nedir, kaç yaşında, nereli? Yeni Gelin Helga gerçek adı ne, karakteri hangi oyuncu oynuyor?

Süreç Film’in yapımını üstlendiği Ali Gündoğdu’nun yapımcısı olduğu ve Adana’da çekimleri devam eden ekranların sevilen dizisi Yeni Gelin’e bir başarılı isim daha dahil oldu. Yönetmen ve senarist olarak Ersoy Güler’in imzasının yer aldığı dizinin başrollerini Tolga Mendi ile Jessica May üstleniyor. Dizinin geniş oyuncu kadrosunda ise Dağhan Külegeç, Zeynep Kankonde, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Lale Başar, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Murat Koçacık gibi isimler yer alıyor.

12 Mayıs günü yayınlanacak olan bölümde Yeni Gelin dizisine Helga adlı bir karakter giriyor. Dizide bu role Wilma Elles can verecek. Elles’i Türk seyircisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki adlı dizideki performansıyla tanımıştı.

Dizi de “Helga” karakterini canlandıran Wilma Elles diziyi severek izlediğini ve konuk oyuncu olduğu için de çok mutlu olduğunu belirtti.Dizide doğal güzelliğiyle dikkan çeken Wilma Elles kültürlü bir kız olmasına rağmen kuma olarak geldiği zannedilir ama aslında durum öyle değildir.Sürpriz gelişmelerle durumun bambaşka olduğunu öğreneceğimiz Yeni Gelin’in yeni bölümünde seyirciyi yine eğlenceli dakikalar bekliyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizinin çekimlerinin çok eğlenceli geçtiğini belirten Wilma Elles, dizinin başrol oyuncularını çok başarılı bulduğunu da sözlerine ekledi.