Yeni Gelin İskender Kimdir Gerçek İsmi Hangi Oyuncu?

/ 23 Aralık 2017 / / yorumsuz
Yeni Gelin İskender Kimdir Gerçek İsmi Hangi Oyuncu?

Süreç Film imzası ile her cumartesi günü yeni bölümleri ile Show Tv seyircisiyle buluşan Yeni Gelin dizisine tecrübeli bir oyuncu katıldı. Özellikle yöresel dizilerde gösterdiği performansla büyük başarı yakalayan hangi oyuncu Yeni Gelin İskender karakterini canlandıracak? Yeni Gelin İskender gerçek ismi nedir, asıl adı, daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte bütün detaylar.

Ersoy Güler’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve ana oyuncu kadrosunda Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Sema Keçik, Lale başar, Dağhan Külegeç, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Renan Bilek, Murat Kocacık gibi isimlerin oturduğu dizi Yeni Gelin İskender karakterini Toygan Avanoğlu canlandıracak. Daha önce Hanım Köylü ve Güzel Köylü gibi dizilerde Ege aksanı ile izlediğimiz oyuncu Kaman Kardeşler’in çektiği sinema filmi Deli Aşk’ta da rol almıştı. Avanoğlu’nun diziye 31. bölümde girmesi bekleniyor.

Yeni Gelin İskender Kimdir (Toygan Avanoğlu)?

1982 senesinde İzmir’de doğan başarılı oyuncu İstanbul’a taşındığında Kanalizasyon adlı güldürü filminde rol aldı ve buradaki performansı ile büyük bir çıkış yakaladı. Daha sonra Düşman Kardeşler, Güzel Köylü, Hanım Köylü gibi dizilerde de boy gösteren Avanoğlu’nun oyunculuk kariyeri Yeni Gelin dizisinde devam edecek.