Yuvamdaki Düşman Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

/ 24 Aralık 2017 / / yorumsuz
Yuvamdaki Düşman Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Düş Gezginleri adlı şirketin yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Yuvamdaki Düşman sete çıktı. Yayın öncesi hazırlıkları büyük bir titizlikle süren ve güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra dikkat çeken bir hikayeye de sahip olan Yuvamdaki Düşman hangi kanalda yayınlanıyor? Rüya İşçileri tarafından senaryosu kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar’ın yer aldığı diziden ilk gelişmeler basınla paylaşıldı.

Gerilim ve entrika dolu bir öyküye sahip olan Yuvamdaki Düşman dizisinin oyuncu kadrosunda Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Ece Çeşmioğlu, Nebahat Çehre gibi isimler yer alıyor. Çekimlerine İstanbul şehrinin Kemerburgaz ilçesinde başlanan dizide bu dört oyuncuya eşlik eden isimler arasında Hakan Dinçkol, Pelin Öztekin, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu gibi isimler de bulunuyor.

Yuvamdaki Düşman Dizisi Nerede Yayınlanıyor?

Daha sonra genç kuşağın başarılı oyuncularından Pelin Karahan ile Çağdaş Onur Öztürk’ün de oyuncu kadrosuna katıldığı Yuvamdaki Düşman dizisinin yayıncı kanalı Show TV oldu. Ekranların yeni yapımında çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Dizi pek yakında Show TV ekranlarında izleyenlere merhaba diyecek.