Yuvamdaki Düşman Konusu Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

/ 25 Ocak 2018 / / yorumsuz
Yuvamdaki Düşman Konusu Oyuncuları Kadrosu Karakterleri

Perşembe günleri yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında seyirci ile buluşan Yuvamdaki Düşman oyuncuları kimlerdir, dizinin oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor? Yuvamdaki Düşman konusu nedir, dizi ne anlatıyor? Dizinin bütün karakterleri ve detaylar.

Düş Gezginleri adlı yapım şirketinin imzası ile ekrana gelen dizinin senaryosunu Rüya İşçileri ekibi yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Müge Uğurlar oturuyor. İlk bölümüyle 25 Ocak 2018 tarihinde izleyiciye merhaba diyecek olan dizi iddialı kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Yuvamdaki Düşman Dizisinin Konusu

Yasemin’in (Aslı Tandoğan) kendisine destek olan eşi Murat’a (Pamir Pekin), “Bir daha hiç gülemeyecekmişim gibi geliyor. İyi ki sen varsın!” sözleri dikkat çekerken, Olcay’ın (Nebahat Çehre) aile içerisindeki hakimiyeti öne çıkıyor. Yasemin, “Bu kız çok içime sindi aşkım. Yeni bakıcımız Ceren!” sözleriyle Ceren’i (Ece Çeşmioğlu), Murat’la tanıştırıyor. Ceren’in gelişinin yaklaşan fırtınanın habercisi olduğunun derinden hissedildiği tanıtımda, Ceren’in neler yapacağı merakla bekleniyor. Yasemin’in yaşadığı kötü günler dizinin heyecan dolu hikayesinden ipuçları veriyor.

Yuvamdaki Düşman’da çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

Yuvamdaki Düşman Dizisi Oyuncu Kadrosu

Psikolojik gerilim türündeki hikayesi ile dikkat çeken Yuvamdaki Düşman dizisinin başrol oyuncuları arasında Ece Çeşmioğlu, Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan ve Pamir Pekin yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bu dört isme eşlik edenler arasında ise Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Cansu Türedi, Pelin Öztekin, Doğaç Yıldız, Sultan Köroğlu Kılıç, Çağdaş Onur Öztürk ve Pelin Karahan yer alıyor.

Yuvamdaki Düşman Dizisinin Karakterleri

Olcay > Nebahat Çehre

Yasemin > Aslı Tandoğan

Murat > Pamir Pekin

Ceren > Ece Çeşmioğlu

Nil > Pelin Öztekin

Alper > Hakan Dinçkol

Hikmet Kara > Rıza Akın

Safiye Kara > Sultan Köroğlu Kılıç

Metin > Doğaç Yıldız

Tuğçe > Cansu Türedi

Tülin > Pelin Karahan

Kemal > Çağdaş Onur Öztürk