Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiliyor Ev Konak Çekimleri Hangi İlçede?

/ 25 Ocak 2018 / / yorumsuz
Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiliyor Ev Konak Çekimleri Hangi İlçede?

Show TV ekranlarının psikolojik gerilim türündeki dizisi Yuvamdaki Düşman’ın nerede çekiliyor olduğu belli oldu. Özellikle ev, konak, yalı sahneleriyle dikkat çeken Yuvamdaki Düşman hangi ilçede geçiyor, dizinin çekimleri ve seti nerede bulunuyor?

Entrika ve aksiyona seyircinin doyacağı, dram unsurlarının bol olduğu dizinin yapım şirketi Düş Gezginleri. Oyuncu kadrosunda Aslı Tandoğan, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu, Nebahat Çehre gibi isimlerin yer aldığı, yönetmenliğini ise Müge Uğurlar’ın üstlendiği dizi perşembe akşamları seyirciyle buluşuyor.

Kadroda Rıza Akın, Cansu Türedi, Pelin Karahan, Çağdaş Onur Öztürk, Doğaç Yıldız, Sultan Köroğlu Kılıç, Pelin Öztekin gibi isimler de yer alıyor.

Yuvamdaki Düşman Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Dizinin çekimleri İstanbul şehrinde yer alan Kemerburgaz ilçesinde başladı. Orman ve doğa manzaraları ile her zaman büyük bir beğeni kazanan semtlerden birisi olan Kemerburgaz’da görkemli ev ya da diğer bir tabir ile konak sahneleri de çekiliyor. Çekimler sadece burayla kısıtlı kalmayacak ve ilerleyen süreçte İstanbul’un başka ilçelerine de taşınacak.